Tester Parfümleri birebir orjinal kutu ve kokuları ile alabileceğiniz outletkozmetik.com web sitemize hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize özel fiyatlarla Orjinal Tester Parfümlere Sahip Olmanızı Amaç Ediniyoruz. Bununla da kalmadık memnun kalmazsanız geri iade imkanı her daim yapabileceğinizide unutmayın. 

resim

ERKEK PARFÜM


resim

KADIN PARFÜM


resim

Tester Parfüm  ve Dahasını Bulabileceğiniz Tüm Ürünler outletkozmetik.com'da. Tüm Orjinal Tester Parfümlere Sahip Olabilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Barkotludur. Güven ve Kalite Önceliğimizdir. %100 Geri İade Garantilidir.Detaylı Bilgiye İletişim Adreslerimizden Ulaşabilirsiniz. Keyifli Alışverişler...

resim

VİP ÜRÜNLER


resim

UNİSEX PARFÜM


resim
resim

CEP PARFÜM


resim

ÇOK SATANLAR


Tester Parfüm 'ün en güvenilir adresi outletkozmetik.com 'da sevgililer gününe özel fiyat kampanyamız başlamıştır. Orjinal tester parfümlerin her çeşidini sitemizden bulabilir , ister online ister kapıda ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo ve geri iade imkanı ile siz müşterilerimize değer veriyor, daimi olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Tester parfümlerimizin arkada bulunun barkod numaralarından sorgulama yapabilir güvenle kullanabilirsiniz.

resim

TESTER PARFÜM

Firmalar herhangi bir ürünü piyasaya sürmeden önce ya da piyasaya sürdükten sonra tester ürünleri de beraberinde göndermektedirler. Bu ürünler kişilerin satın almadan önce denemesini ve beğenirse satın almasını sağlamak adına üretilen ürünlerdir. Ürünün tüm özelliğini belirli bir çerçevede göstermekle birlikte, kişilere karşı bir deneme alanı da sunmak her marka için oldukça önemlidir. Tester parfüm  ürünlerin kullanımı ve yapımında da buna uygun bir şekilde çalışma yapılır. Bu nedenle tester denildiğinde akla farklı imalar gelse de aslında tester parfüm'ler ürünler orijinal ürünlerdir.

Tester parfüm ürünleri özellikle parfüm endüstrisi içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Eau de Parfum ya da Eau de Toilette yani kalıcılığının uzun süre olması ya da kısa süreli olmasını da tester ürünler ile denemek oldukça mümkündür. Herhangi bir mağaza da tester ürünleri deneyebileceğiniz gibi tester parfüm satın alımı da yapabilirsiniz. Tester parfüm  denildiğinde bu nedenle sahte ürünler olarak algılama gibi bir durum da mevcuttur.

  • Su
  • Az esans
  • Farklı ürün
  • Farklı koku

Sıralanmış olan tüm bu durumlar tester parfümler için geçerli değildir. Tester parfümler direkt olarak parfüm firması tarafından üretilen ve tester parfüm satışı olan mağazalara gönderilen ürünlerden oluşmaktadır. Tester parfüm içerisinde bilinenin aksine esans oranı daha yoğun olmaktadır. Bu parfümün koku derecesini anlamanız ve kullanım alanlarında kendini ne kadar belli ettiğini görmeniz açısından yapılan bir uygulamadır.

Tester parfüm alındığında sahte ürün gönderimi söz konusu değildir. Aksine tester parfümlerde daima orijinal ürünler gönderilerek, kişilerin sağlığı ve memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bilindiği gibi cilt ile temas eden her ürünün sağlık koşullarından geçmesi ve kişilerin cildine zarar vermemesi gerekmektedir. Bu nedenle tester parfüm satışlarında sahte ürünlerin satılması direkt olarak yasak bir işlemdir.

Orijinal parfümler ve özellikle marka parfümler sektör içerisinde oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Tester parfümler ise hem deneme amacı hem de kişilerin daha kolay bir şekilde markaya ulaşması için tasarlanmış ürünlerdir. Tester parfümleri daha avantajlı bir şekilde alarak istediğiniz kokuyu elde edebilirsiniz.

 

ORİJİNAL TESTER PARFÜM

Kozmetik sektörü içerisinde her ürünün denenmesi için tester ürünler üretilmektedir. Tester ürünler ilk olarak piyasaya sürülmeden önce gerekli sağlık koşullarını geçmesiyle birlikte belirli kişiler tarafından denenir ve beğenilirse piyasaya sürülür. Piyasaya sürüldükten sonra kişilerin almadan önce denemesi için ayrı tester ürünler yapılır. Parfüm sektörü içerisinde tester ürünler ayrı bir boyut kazanmıştır. Orijinal tester parfüm denildiğinde kişiler her zaman ılımlı yaklaşmamakla birlikte parfümün gerçek olmadığına inanmaktadır. Ancak bilinenin aksine orijinal tester parfümler direkt olarak markalar tarafından temin edilmektedir.

Parfüm sektörüne bakıldığında her parfümün oldukça yüksek fiyatlara çıktığı gözlemlenmektedir. Alım gücünün oldukça üstünde olan orijinal parfümlerin denenmesi ve çoğu kişi tarafından ulaşılabilmesi için orijinal tester parfüm ler üretilmektedir. Orijinal tester parfümler, direkt olarak orijinal koku üzerinden üretilir. Aynı zamanda tester parfüm içerisinde esans oranı daha fazla eklenerek, kişilere uzun süreli bir deneme sağlar. Orijinal tester parfüm kişilerin kafasında belirli soru işaretleri oluşturmaktadır. Tüm detayları ile bu soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Orijinal Tester Parfüm İle Orijinal Parfüm Arasındaki Fark

  • Markalar tarafından oluşturulan orijinal tester parfümler, gerçek parfümlerin ambalajında değil daha sade ve üzerinde tester olduğunu belirten kutular içerisinde yer alır.
  • Esans oranları ve %5 koku oranları orijinal tester parfümlerde daha yoğun bir şekilde satışa sunulur.
  • Orijinal parfüm için üretilen şişeler aynı şekilde tester parfümler için de üretilmektedir. Yalnızca orijinal tester parfüm üzerinde markanın kendi içerisinde belirlemiş olduğu tester yazısı bulunmaktadır.
  • Satışları orijinal parfümler gibi faturalandırılarak satılır.

Alım gücüne daha uygun bir şekilde yapılan orijinal tester parfüm ürünleri, kişilerin farklı kokularla buluşması için oldukça etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda almış olduğunuz herhangi bir tester ürününün orijinal olup olmadığını sistemler üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede almış olduğunuz ürüne daha fazla güven duyabilirsiniz. Satılan tüm tester ürünlerimiz direkt olarak markalardan gelen orijinal tester parfüm ürünleridir. Herhangi bir değişiklik ya da koku olumsuzluğu oluşturmadan direkt olarak sizlerle buluşmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti ve beğenisi her zaman önemlidir.